Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1291
Stary 10.08.2010, 11:14
Grał ktoś już z Was w demo Mafii 2? Tutaj można zassać: http://store.steampowered.com/app/50130 .

Co do kart to ja mam GTX 275 , na razie wystarczy.
Odpowiedz cytując