Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#688
Stary 10.08.2010, 11:14
junior1906tsw napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzaj, jakby grał cały czas to by dobrze grał. Nie widzisz jego mądrości na boisku? Jakie podanie oskrzydlające, jakie bramki.. Tylko musi grać.
No właśnie jakie
Z ostatniego 1,5 roku ciezko sobie przypomniec
Jirska zimą najpóźniej out, razem z Łobo , Kowalskim i może z Boguskim
jak do końca rundy będzie takie popisowe wystepy zaliczał
Odpowiedz cytując