junior1906tsw napisał(a):

|
Nie przesadzaj, jakby grał cały czas to by dobrze grał. Nie widzisz jego mądrości na boisku? Jakie podanie oskrzydlające, jakie bramki.. Tylko musi grać.
|
No właśnie jakie


Z ostatniego 1,5 roku ciezko sobie przypomniec
Jirska zimą najpóźniej out, razem z Łobo , Kowalskim i może z Boguskim
jak do końca rundy będzie takie popisowe wystepy zaliczał