Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 10.08.2010, 10:54
Czy wy już nie pamiętacie, że my zremisowaliśmy z Liverpoolem? Mało tego wygraliśmy też z Sevillą po golu dość anonimowego Rumuna, a także jeśli mnie pamięć nie myli na luzaku klepneliśmy Celtic 2-0?

Chcą się pocieszyć... Niech się cieszą że było 5-6... Ale generalnie wynik ten mówi tyle co nic...
Odpowiedz cytując