Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#686
Stary 10.08.2010, 10:44
Pierwsza połówka meczu z Arką, była dla Kirma jedną z najlepszych odkąd jest w Wiśle.

Kirm grający na prawej trzyma się tej strony i nie schodzi tak często do środka - gra jak typowy skrzydłowy. Myślę, że w obecnej sytuacji kadrowej (deficyt typowych skrzydłowych) ta pozycja jest dla niego najodpowiedniejsza.

Cikosz, Kirm, Małecki (z wyjątkiem rzutów wolnych i rożnych - jedyny minus odejścia Kaspra z Wisły - Małecki wrócił do stałych fragmentów...) na lekki plus w tym meczu.

Reszta przeciętnie, poniżej przeciętnej lub słabo.
Odpowiedz cytując