Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#684
Stary 10.08.2010, 10:18
Nie przesadzaj, jakby grał cały czas to by dobrze grał. Nie widzisz jego mądrości na boisku? Jakie podanie oskrzydlające, jakie bramki.. Tylko musi grać.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując