Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 10.08.2010, 09:34
Osoba przyszłego trenera jest bardzo ważna ale nie mniej ważne jest nastawienie Cupiała. Musi dać jasno do zrozumienia piłkarzykom że stawia na tą osobę i jakiekolwiek próby dywersji z ich strony (fatalna gra, kilka meczów w plecy) tego nie zmienią.
Jeżeli trener będzie osobą sensowną a piłkarzyki będą wiedzieć, że MUSZĄ go słuchać i że to on jest szefem wtedy jest duża szansa na realny progres.

Oczywiście profilaktycznie w okienku zimowym należy pozbyć się z klubu przynajmniej kilku piłkarzyków ze stażem w klubie. O nazwiskach tutaj pisać nie ma co, myślę że każdy ma tutaj podobne odczucia.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.