|
Zgadza się, nvidia wraz z GTXem 460 osiągnęła status najlepszej karty w kategorii cena/jakość.
5830 są droższe o kilkadziesiąt zł, więc jestem za nvidią, zwłaszcza, że ostatnio miałem problemy z kompatybilnością z całą serią HD4xxx na nowym PC (30FPS na Phenomie II, 4GB RAM i HD4890?).
|