Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 09.08.2010, 23:33
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Widziałem tez konferencję z Wengerm, który stwierdził, że jego piłkarze grali na 100%, ale w jego opinii Legia zagrała na 120, dlatego padł tak dobry dla nich wynik. I czego to dowodzi?
A co miał powiedzieć...? "Przyjechaliśmy na wycieczkę krajoznawczą na wschód europy, dać show dla kibiców z piłkarskiego trzeciego świata i tak naprawdę, to mam w dupie Legię i ten jej nowy stadion, a wynik to był w ogóle umówiony"...
Takie słowa Wengera, o jakich piszesz świadczą wyłącznie o tym, że pozwolił on sobie na kurtuazję. W takich warunkach nikogo nie powinno, to dziwić.

Z pewnością grającemu na 100% Arsenalowi Legia (jak i każda polska ekipa) zaaplikowałaby 5 bramek

Trochę dystansu i wyczucia
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 09.08.2010 o godz. 23:41.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując