ToTylkoJa napisał(a):

Widziałem tez konferencję z Wengerm, który stwierdził, że jego piłkarze grali na 100%, ale w jego opinii Legia zagrała na 120, dlatego padł tak dobry dla nich wynik. I czego to dowodzi?
|
A co miał powiedzieć...? "Przyjechaliśmy na wycieczkę krajoznawczą na wschód europy, dać show dla kibiców z piłkarskiego trzeciego świata i tak naprawdę, to mam w dupie Legię i ten jej nowy stadion, a wynik to był w ogóle umówiony"...
Takie słowa Wengera, o jakich piszesz świadczą wyłącznie o tym, że pozwolił on sobie na kurtuazję. W takich warunkach nikogo nie powinno, to dziwić.
Z pewnością grającemu na 100% Arsenalowi Legia (jak i każda polska ekipa) zaaplikowałaby 5 bramek
Trochę dystansu i wyczucia
