Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#991
Stary 09.08.2010, 23:18
ja nie byłbym tego pewien, moge się założyć ze pogubicie u siebie punkty
Widzew,Slask,Lechia,Korona tak łatwo sie nie da

a u nas jak nie przestana grac panienki typu Jirsak,Łobo,Boguski
Brozki morde nie przestana drzec, Małecki jak nie nauczy sie wrzucac to ciezko moze byc w tej rundzie
mam nadzieje ze przyjdzie jakis zagranicy i zrobi porzadek z gwiazdorami typu Piotrek Brozek, ktory wczoraj w wywiadzie mowi ze przemeczony jest pucharami
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 09.08.2010 o godz. 23:22.

Odpowiedz cytując