Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#986
Stary 09.08.2010, 23:12
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
He he he. Ty naprawdę nie widziałeś jak pięknie piłkarze Arsenalu wystawiali piłkę Legii, żeby tylko legioniści coś ustrzelili? Chyba nie wierzysz w to, że Arsenal grał na poważnie z Legią?
A Ty nie widziałeś jak bramkarze Legii dawali pieknie strzelać gole Arsenalowi? 4 gole to wina błędów goalkiperów Minięcia się z piłką Antolovica 2 razy, bubel Machnowskiego itp Czyli nasi bramkarze dawali Arsenalowi szansę, aby Ci coś ustrzeliliTaka sama retoryka

Gdyby grał Mucha, to Arsenal zdobył by ze 3 gole, a nie 6.
Odpowiedz cytując