PoloniaDumaStolicy napisał(a):

He he he. Ty naprawdę nie widziałeś jak pięknie piłkarze Arsenalu wystawiali piłkę Legii, żeby tylko legioniści coś ustrzelili? Chyba nie wierzysz w to, że Arsenal grał na poważnie z Legią?
|
A Ty nie widziałeś jak bramkarze Legii dawali pieknie strzelać gole Arsenalowi? 4 gole to wina błędów goalkiperów

Minięcia się z piłką Antolovica 2 razy, bubel Machnowskiego itp Czyli nasi bramkarze dawali Arsenalowi szansę, aby Ci coś ustrzelili

Taka sama retoryka
Gdyby grał Mucha, to Arsenal zdobył by ze 3 gole, a nie 6.