Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#981
Stary 09.08.2010, 23:08
Widzę, że chłopaki z Warszawy prowadzą namiętną dyskusję. Tylko, że co jeden, to lepszy. Kolega z Polonii wyjeżdża z jakimiś Piątkami i Gancarczykami oraz kreowaniem Smolarka na gwiazdę bundesligi, natomiast kolega z Legii, to już wszystko obrócił w żart stwierdzając, że "Cabral sztuczkami woził piłkarzy Arsenalu" No może jeszcze ten wynik odzwierciedla faktyczną różnicę pomiędzy Legią, a Arsenalem
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując