Widzę, że chłopaki z Warszawy prowadzą namiętną dyskusję. Tylko, że co jeden, to lepszy. Kolega z Polonii wyjeżdża z jakimiś Piątkami i Gancarczykami oraz kreowaniem Smolarka na gwiazdę bundesligi, natomiast kolega z Legii, to już wszystko obrócił w żart stwierdzając, że "Cabral sztuczkami woził piłkarzy Arsenalu"

No może jeszcze ten wynik odzwierciedla faktyczną różnicę pomiędzy Legią, a Arsenalem
