Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
33272
09.08.2010, 22:50
Czy chavez moze juz wystapic w meczu z ruchem ?
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak