Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33268
Stary 09.08.2010, 21:24
forthree napisał(a):Wyświetl post
Hmm nie wydaje mi się. Zapomniałeś, że Paljić przyszedł ?
no wiem , ale przecież podobno piłkarza jacyś odejdą i pewnie Łobo jest na wylocie więc szukają na jego miejsce tak mi się wydaje
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując