Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
33268
09.08.2010, 21:24
forthree
napisał(a):
Hmm nie wydaje mi się. Zapomniałeś, że Paljić przyszedł ?
no wiem , ale przecież podobno piłkarza jacyś odejdą i pewnie Łobo jest na wylocie więc szukają na jego miejsce tak mi się wydaje
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Wisielak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisielak
Znajdź inne posty napisane przez Wisielak