Wyświetl pojedynczy post
forthree
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33267
Stary 09.08.2010, 21:18
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Jeden kolega przypomniał mi temat Milinkovicia . Podobno (wg zbymaka ) negocjowaliśmy z skrzydłowym i on prawdopodobnie nie przejdzie do nas czyli wychodzi na to że dalej szukamy skrzydłowego i może Marko nas wzmocnić a on z nikim kontraktu nie podpisał (jeszcze)
Hmm nie wydaje mi się. Zapomniałeś, że Paljić przyszedł ?
Odpowiedz cytując