Wisielak napisał(a):

|
Jeden kolega przypomniał mi temat Milinkovicia . Podobno (wg zbymaka ) negocjowaliśmy z skrzydłowym i on prawdopodobnie nie przejdzie do nas czyli wychodzi na to że dalej szukamy skrzydłowego i może Marko nas wzmocnić a on z nikim kontraktu nie podpisał (jeszcze)
|
Hmm nie wydaje mi się. Zapomniałeś, że Paljić przyszedł ?