wiślak1906forever napisał(a):

Bonuza jeszcze będzie większą gwiazdą od Marcelo wspomnicie moje słowa
|
Zmieniłeś liczbę w nicku czy co?
Dziś możemy wspomnieć słowa z 7 marca 2009:
Wiślak1994 napisał(a):
|
Wspomnicie jeszcze moje słowa ,że z Beto będziemy mieli duży pożytek..... Jeżeli chłopakowi będzie się chciało ciężko pracować to w przyszłym sezonie może być najlepszym napastnikiem naszej ligi. A może rozbłyśnie już w tym sezonie ? Efekty pracy z zespołem było widać już w meczu z Lechem.... Potencjał ma bardzo duży !
|