Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 09.08.2010, 21:07
Nie wiem do końca na czym polega ugoda z ITI ale @Orzeu mnie swoimi postami bardziej przekonał i również uważam że to jest możliwy sceniariusz. Jeśli coś będzie nie tak ( w sensie bluzgów, flag) to ITI sie za wami nie wstawi, wręcz przeciwnie. Póki co może przymkną oko bo widzą że w ten sposób nic nie osiągną, ale z waszą pomocą mogą pozyskiwać coraz więcej pikników, którzy im są potrzebni do zapełnienia stadionu.
Odpowiedz cytując