Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
679
09.08.2010, 21:01
Kirm na prawą pomoc i tyle!
na środku Jirsak z Sobolem
a na lewa... i tu jest problem, na razie nikt się nie nadaje.
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
ostach1906aka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostach1906aka
Znajdź inne posty napisane przez ostach1906aka