Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
678
09.08.2010, 20:49
Po co przekładać Kirma na środek pola, skoro potrzebujemy sami skrzydłowych, poza tym bardzo dobrze się tam czuje, więc po co mieszać skoro już jest dość namieszane w Wiśle.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
junior1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do junior1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez junior1906tsw