bonawentura napisał(a):

|
Ale co wy do tego Bunozy macie? Chłopak jest młody, zagrał ze 2 razy w naszej drużynie, a wy go spisujecie na straty. Tak naprawdę to o nim nic nie wiecie. Jak Głowacki przychodził do Wisły to z początku też sadził gafy w grze, że raziło po oczach. Więc odczepcie się od Bunozy, na krytykę jeszcze przyjdzie czas - o ile będzie potrzebna.
|
Ale co się czepiasz, skoro pełno tu takich co jednym okiem spojrzą, a drugie wie już jaki ma potencjał dany zawodnik. Siatka skautingu ma powstawać, więc nic, tylko się cieszyć, tylu znakomitych przyszłych pracowników Wisły czeka na sygnał.