wiślak1906forever napisał(a):

Bonuza jeszcze będzie większą gwiazdą od Marcelo wspomnicie moje słowa
|
Baszczyński napewno zapisał się w historii Wisły jak nie złotymi, to srebnymi literami, a początki jego pracy w Wiśle wyglądały tak, że np w meczu z Saragossą strzelił samobója a w karnych nie strzelił karnego.
Dobrze, że w tamtych czasach nie było takiego dostępu do internetu.