Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33257
Stary 09.08.2010, 19:44
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Bonuza jeszcze będzie większą gwiazdą od Marcelo wspomnicie moje słowa
Baszczyński napewno zapisał się w historii Wisły jak nie złotymi, to srebnymi literami, a początki jego pracy w Wiśle wyglądały tak, że np w meczu z Saragossą strzelił samobója a w karnych nie strzelił karnego.
Dobrze, że w tamtych czasach nie było takiego dostępu do internetu.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując