Sylwek0911 napisał(a):

|
Oglądałem mecz Lechii. Według mnie najlepszym zawodnikiem był Deleu, chętnie widział bym go na lewej obronie mimo że w BKS-ie gra na prawej, ale naprawdę będzie gwiazdą ligi!!! świetny drybling cięgnie grę do przodu, a co najważniejsze jest skuteczny w defensywie!!! Naprawdę oglądnijcie sobie jak gra... Po drugie myślę, że jakby Wisła zrobiła wymianę z Lechią Boguski za Wiśniewskiego i dopłaciła by na pewno na tym nie stracimy!!! Ale to tylko marzenia...
|
Też oglądałem ten mecz i również zwróciłem uwagę na grę Deleu , tylko że trzeba się jeszcze wstrzymać z oceną przynajmniej do końca rundy ale z pewnością jest to piłkarz wart obserwacji i jeśli całą rundę zagra na podobnym poziomie co ten mecz to nie ma się co zastanawiać tylko działać szybko i sprawnie bo Wojciechowski nie śpi ( jego Mynar też już długo nie pogra) a Lechia nie powinna stawiać zaporowych cen no chyba że kilka zespołów będzie go chciało . Warto też przyglądać się Ugo Ukah bo z Amicą zagrał jak profesor i nie chodzi mi o to że znokautował Bosackiego ale naprawdę zagrał perfect , silny , zdecydowany - drugi Głowa , Dudu też ładnie wyłączył Peszkę w pierwsze połowie, ten Litwin Sernas też bardzo dobrze się pokazał , ruchliwy ,nie boi się pojedynków 1 na 1, nasi ofensywni powinni zobaczyć jak powinno się grać.