brylant17 napisał(a):

ale muskuły jak mu ktoś podskoczy jak mu przywali to już nie wstanie a nasi piłkarze to chucherka :/
|
Reksio33 napisał(a):

|
Arboleda też niczego sobie ;] , tak więc nie jest jedyny.
|
Akurat obaj to murzyni, oni z natury mają lepszą budowę niż biali. Co nie zmienia faktu że nasze polskie piłkarzyki to dzieciaczki, chociaż Małecki się wyrobił, jak widać: sie chce sie da.