Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33226
Stary 09.08.2010, 17:31
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jesli Chavez dla Ciebie to "ogórek" to ty jesteś "kartofel")
Widziałeś, żeby ktoś napisał jakoby Chavez to był ogórek
Nikt nie kwestionuje, że właśnie takich zawodników powinno się sprowadzać gdy sprzedajemy podpory zespołu.
Lecz widzisz tu jakąś zdrową arytmetyke? Pozbyto się 3 podstawowych zawodników z lini obrony a sprowadzono jednego przy ktorego nazwisku mozna zaryzykować stwierdzenie, że nie jest wlasnie tym "ogórkiem".
Jesli sprowadzimy kolejnych 3-4 "Chavezów",(w co niewieze) odszczekam te slowa, (choc i tak wielki minus dla zarzadu bo to wszystko jest o miesiac za pozno) jesli nie i sciagna kolejnych darmozjadow na ktorych wywala znow kupe kasy, powinni isc siedziec za działanie na szkode spolki.

Z całym szacunkiem dla Bunozy, ale zdążyl udowodnić w zaledwie 2 meczach, że poza warunkami fizycznymi i brutalna gra nie wiele różni się od Kowalskiego.
Cikos...może kiedyś bo na dziś nie gwarantuje poziomu nawet Alvareza.
Pajlić... Nieporozumienie głowię sie nad tym transferem ale dalej nie moge zrozumieć, ile wypili nasi działacze przez podpisaniem z nim kontraktu...szok totalne dno w zarzadzaniu, to jest wlasnie przyklad jak wywalic niepotrzebnie jakies 500tys euro za 2 lata kontraktu z zawodnikiem, ktory nic nie wnosi do zespolu.
Zuraw, mimo ze nic nie pokazuje ten transfer miał swoj sens, moze sportowo wiele nam dobrego juz nie da, lecz marketingowo i wizerunkowo napewno klub zyskał... lecz taki zawodnik powinien byc sciagniety jako uzupelnienie skladu a nie przychodzic w chwale "zbawcy naszej ofensywy" Zal...
Mam nadzieje, ze ten Rios nie jest przereklamowany.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 09.08.2010 o godz. 17:39.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując