Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 09.08.2010, 17:28
Cytat:
Przestawienie Kirma na środek pomocy może być dobrym rozwiązaniem zwłaszcza że gra np. Jirsaka nie napawa optymizmem...Andraż jest waleczny i jeśli tylko popracuje nad odbiorem piłki to może być z niego jeszcze więcej pociechy niż obecnie
ale w ocenie trenera Domżale on się nie nadaje na playmakera:

Cytat:
trener domzale napisał(a):
Graliśmy na trzech pomocników i Andraż występował w środku. Jest bardzo trudny do upilnowania dla bezpośredniego rywala, bo jest właściwie non stop w ruchu. Wystarczy, że uwolni się na chwile i wtedy jest bardzo niebezpieczny, ma świetne uderzenie z dystansu. Jeśli jego zespół gra na dwóch środkowych pomocników najlepiej spisuje się jako ten bardziej defensywny, na pewno nie jako rozgrywający. Oczywiście na skrzydle czy boku pomocy też jest przydatny, ale czasem mam wrażenie, że boi się dryblingu, chociaż nie jest w tym zły. Na boku nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując