Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
33219
09.08.2010, 17:24
zbymak
napisał(a):
Spokojnie jeszcze 3-4 nowych dojdzie i do zimy dogramy
Jeśli to nie żart, to jak zwykle transfery na czas Oczywiście pomijam fakt kto to może być (ogórek czy kalafior
),
ABG
ABG
ABG
Virusman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Virusman
Znajdź inne posty napisane przez Virusman