|
Poszukuję kurtek : BSNT , ortalionu typu ninja - Lechii lub Śląska. Jeżeli ktoś którąś z wyżej wymienionych kurteczek posiada i chciałby sprzedać to zapraszam na PW. Na pewno się dogadamy.
Powód: jest powodem.
Ostatnio edytowane przez ~SKWARU~ : 09.08.2010 o godz. 19:18.
|