Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33195
Stary 09.08.2010, 14:13
Mar85 twierdzi ze wzmocnieniami sa Chavez i Rios mimo ze na oczy ich nie widzial w meczu, a Bunoza, Cikos(SIC!), Paljic to sa niewypaly i powinni byc tylko uzupelnieniami skladu. Ocena po raptem 4 meczach.

Czasem mysle ze to forum powinno miec zablokowana mozliwosc rejestracji.

I zeby nie bylo. Latwo jest byc wiecznym malkontentem i na wszystko narzekac. Bo faktycznie nie wszystko zawsze bedzie wychodzic na 100% pilkarzom. A wtedy mozna zastosowac demagogie i ocenic po jednym wystepie ze ktos sie do niczego nie nadaje.
Zdecydowanie trudniej ocenic potencjal czyjs i jego rzeczywiste umiejetnosci.
I ja dziekuje bogu ze trenerzy nie sugeruja sie zdaniem wiekszosci forumowiczow bo gdyby sluchac ich wywodow to bysmy byli w 5 lidze. Bo wiecznie jest zle...

Zobaczycie ze na koniec sezonu nastroje na tym forum beda zgola odmienne. I bedziecie chodzic Basalaja w dupe calowac za to co zrobil/zrobi dla tego klubu.

EOT.

A na koniec wrzuce tutaj tekst nowej gwiazdy polskiego rapu: "Znam ludzi ktorzy skrytykuja cie z zazdrosci bo sami patrzac widza tylko watpliwosci, choc, dzien za dniem wyglaszaja swoje madrosci, to los i tak nie ma dla nich litosci, bo sa do kosci przesiaknieci przez zlo, a ich moralne wartosci to dno."

Bez odbioru panowie.
Odpowiedz cytując