Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 09.08.2010, 13:36
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Jest! Jest słabym bramkarzem. Slaby bramkarz nie oznacza, że w każdym meczu będzie puszczał babola. W polskiej lidze wiekszość bramkarzy jest przeciętnych lub słabych a przeciez nie w każdym meczu puszczają szmaty. Czy wystarczy jeden mecz by powiedzieć o kimś że jest dobry czy zły? NIE! Słaby bramkarz zagrał dobry mecz i tyle. Słaby bo poprzednie sezony to udowodniły.
Pawełek nie jest słabym bramkarzem. W każdym elemencie bramkarskiego rzemiosła, no może oprócz gry nogami, Mariusz prezentuje się bardzo dobrze. Problem leży (mam nadzieję że leżał) w sferze psychiki. Po prostu chłop zbyt często gubi koncentrację. Być może to efekt ADHD, być może nadużywania różnych używek albo po prostu czegoś innego.

Śmiem twierdzić, że do tych dośrodkowań w Baku Pawełek by wychodził i 2 bramki by nie padły. Oczywiście w tym czasie mógłby puścić innego babola.

Żeby nie było, to w zeszłym sezonie należałem na grona krytyków Pawełka, ale to przede wszystkim za jego gesty w stronę trybun.

Uważam, że przy ocenie poszczególnych zawodników należy kierować się obserwacją skierowaną na kilka płaszczyzn piłkarskiego rzemiosła. Co z tego jeśli zawodnik 2 - 3 razy świetnie szarpnie w ofensywie, jeśli później brak powrotu do obrony będzie skutkował utratą bramki. Na tym forum niszczono już wielu zawodników. Nie wspomnę ile obelg otrzymał Marek Zieńczuk.
Odpowiedz cytując