Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2010, 12:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo nie jest, tylko na tym forum musi być zawsze jakiś wróg publiczny. Niestety, ale porządni bramkarze kosztują, a wyszkolić nowych u nas nie ma komu, więc trzeba realnie patrzeć na to co się ma.
Jest! Jest słabym bramkarzem. Slaby bramkarz nie oznacza, że w każdym meczu będzie puszczał babola. W polskiej lidze wiekszość bramkarzy jest przeciętnych lub słabych a przeciez nie w każdym meczu puszczają szmaty. Czy wystarczy jeden mecz by powiedzieć o kimś że jest dobry czy zły? NIE! Słaby bramkarz zagrał dobry mecz i tyle. Słaby bo poprzednie sezony to udowodniły.
Odpowiedz cytując