Ela napisał(a):

I Pawełek .
Przetestowaliśmy z dziesięciu bramkarzy aby dojść do wniosku, że Pawełek nie jest taki zły
|
Bo nie jest, tylko na tym forum musi być zawsze jakiś wróg publiczny. Niestety, ale porządni bramkarze kosztują, a wyszkolić nowych u nas nie ma komu, więc trzeba realnie patrzeć na to co się ma.