Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33186
Stary 09.08.2010, 12:45
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
z afryki Tagoe i Tshabalala z europy nie widze piłkarza który by chętnie przeniósł się do Polski Ameryki :Rodrigo Millar ?;D idalej nie iwem a z Azji to hmm może koreański Rooney ? ale on jest napastnikiem to nie wiem ;d Byłbym za Tshabalala ;d
Koreański Rooney ? To juz wystarczy, bym mógł ocenić twoją orientację.
Weź pobiegaj z rówieśnikami po podwórku

Transfery które przeprowadzilismy to : Cikosz i Bunoza. Reszta, to taki tylko konkurencja jakaś

E; nabijasz posty czy udajesz głupka?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.08.2010 o godz. 12:48.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując