Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33184
Stary 09.08.2010, 12:40
Waldus88 napisał(a):Wyświetl post
Wisielak: Zbymak mówił, iż ów piłkarz jest skrzydłowym, więc nie wiem skąd wymysł z Appiahem. Poza tym, ten skrzydłowy dobrze pokazał się na MŚ w RPA, czego nie można powiedzieć o Appiahu, który zagrał bardzo mało minut.

Szukaj dalej

E: Fajnie, że w końcu Wisła podpisała kontrakt z Chavezem. Mam nadzieję, że będzie dużym wzmocnieniem środka defensywy i razem z Gordanem Bunozą stworzą świetny duet stoperów.
Sprawa byla w toku, ale... upadla. Przynajmniej narazie mozna o nim zapomniec.
Odpowiedz cytując