Lysy napisał(a):

|
Krim został w końcu wystawiony na swojej naturalnej pozycji czyli prawej pomocy, wcześniej za Kasperczaka i Skorży grywał TYLKO na lewej pomocy gdzie nie mógł zaprezentować pełni umiejętności. To , że kilka razy się zmieniał w czasie meczu z prawym skrzydłowym to było za mało by coś pokazać.
|
Nie powiedziałbym, ze to był ten problem. Na MŚ grał cały czas na lewej. Ot wyszła mu asysta, bramkarz pomógł. Ale żeby jakiś szał robił ? Przeciętnie było.