Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#657
Stary 09.08.2010, 12:38
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Krim został w końcu wystawiony na swojej naturalnej pozycji czyli prawej pomocy, wcześniej za Kasperczaka i Skorży grywał TYLKO na lewej pomocy gdzie nie mógł zaprezentować pełni umiejętności. To , że kilka razy się zmieniał w czasie meczu z prawym skrzydłowym to było za mało by coś pokazać.
Nie powiedziałbym, ze to był ten problem. Na MŚ grał cały czas na lewej. Ot wyszła mu asysta, bramkarz pomógł. Ale żeby jakiś szał robił ? Przeciętnie było.
Odpowiedz cytując