Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
530
09.08.2010, 12:31
Gwiaździsty
napisał(a):
Najlepszy byłby ...Maradonna
ze względów marketingowych oczywiście. Ściągnąłby na trybuny nawet tych co się piłką nie interesują. Zamiast na boisko 3/4 stadionu patrzyłaby się na ławkę trenerską i na to co tam się dzieje. Te jego słynne przebieżki wzdłuż liniii...i radość po golach
albo kopanie bidonów z wodą.
tylko że Maradona jest takim trenerem jak Janusz Wójcik. Zero zdolnośći, reszta to motywacja...
Jak on mówił ze nie mógl w Argentynie, wpoić dumy z bycia Albiceleste zawodnikom, to jak coś mógłby wpoic naszym.
Mały ...wiadome co by mu powiedział
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson