Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 09.08.2010, 12:31
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy byłby ...Maradonna ze względów marketingowych oczywiście. Ściągnąłby na trybuny nawet tych co się piłką nie interesują. Zamiast na boisko 3/4 stadionu patrzyłaby się na ławkę trenerską i na to co tam się dzieje. Te jego słynne przebieżki wzdłuż liniii...i radość po golach albo kopanie bidonów z wodą.
tylko że Maradona jest takim trenerem jak Janusz Wójcik. Zero zdolnośći, reszta to motywacja...
Jak on mówił ze nie mógl w Argentynie, wpoić dumy z bycia Albiceleste zawodnikom, to jak coś mógłby wpoic naszym.
Mały ...wiadome co by mu powiedział
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno