Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
2868
09.08.2010, 12:08
dla TVP się liczy widowisko sportowe, a nie kibicowskie przecież, dlatego nie puszczą nam np derbów poszczególnych regionów...
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
ostach1906aka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostach1906aka
Znajdź inne posty napisane przez ostach1906aka