Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 09.08.2010, 12:05
Nikogo nie powinniśmy zmuszać do trenowania. Jak ktoś jest leniem to niech wypieprza. Simeone nam sprowadzi na to miejsce wybieganych typów z Argentyny z techniką Albo Polaków, jeśli tacy istnieją, to bardzo chętnie.
Inaczej to wszystko będzie wymuszone, a prędzej czy później szatnia go zwolni.