Nikogo nie powinniśmy zmuszać do trenowania. Jak ktoś jest leniem to niech wypieprza. Simeone nam sprowadzi na to miejsce wybieganych typów z Argentyny z techniką

Albo Polaków, jeśli tacy istnieją, to bardzo chętnie.
Inaczej to wszystko będzie wymuszone, a prędzej czy później szatnia go zwolni.