Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33169
Stary 09.08.2010, 12:05
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Czyli mozna zakladac, ze po roku sie z nim pozegnamy. Kuriozalna polityka transferowa ze stoperami...zeby sie nie okazalo, ze latem przyszlego roku bedziemy mieli 2 nowych, ktorzy znowu sie beda zgrywali .

P.S - Co to malo pieniazkow zostalo z transferow Marcelo i Glowackiego na transfer definitywny Chaveza
No, ale po co przepłacać?
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć negocjacje na temat wykupienia go z poprzedniego kubu już po rundzie jesiennej jeśli się u nas sprawdzi.
Z kolei, jak okaże się niewypałem to będzie można go bez żalu pożegnać.
Odpowiedz cytując