Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline
#
33169
09.08.2010, 12:05
For_FuN_
napisał(a):
Czyli mozna zakladac, ze po roku sie z nim pozegnamy. Kuriozalna polityka transferowa ze stoperami...zeby sie nie okazalo, ze latem przyszlego roku bedziemy mieli 2 nowych, ktorzy znowu sie beda zgrywali
.
P.S - Co to malo pieniazkow zostalo z transferow Marcelo i Glowackiego na transfer definitywny Chaveza
No, ale po co przepłacać?
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć negocjacje na temat wykupienia go z poprzedniego kubu już po rundzie jesiennej jeśli się u nas sprawdzi.
Z kolei, jak okaże się niewypałem to będzie można go bez żalu pożegnać.
MCX
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MCX
Odwiedź stronę domową użytkownika MCX!
Znajdź inne posty napisane przez MCX