Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
4687
09.08.2010, 12:04
jak myślicie jaki będzie wynik meczu POLSKA - KAMERUN w środe?
ja obstawiam 0:3 dla Kamerunu.
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
ostach1906aka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostach1906aka
Znajdź inne posty napisane przez ostach1906aka