Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 09.08.2010, 11:56
Owszem, ale jednak tych wzmocnień(?) w tym zagranicznych trochę poczynił. Umiejętności nowych nabytków oczywiście zweryfikuje boisko. Nadmienić też warto ściągnięcie Ulatowskiego, które ja póki co traktuje jako największe wzmocnienie pasów. Widać, że potraktował klub poważniej. Nie wnikam, czy z chęci osiągnięcia sukcesu sportowego, czy dla marketingu i przyciągnięcia baranów na Kałuży. Staram się jednak dostrzec potencjalne skutki jego działań. Odnoszę wrażenie, że sparzył się na Polczakach, Wasilukach i innych Kostrubałach i stąd zatrudnienie Rząsy i zagraniczny zaciąg. A że walczył o Sobiecha... Walczyło o niego pół ligi w tym po cichu zapewne i my. Na chwilę obecną można się bać starcia z parchami, niestety.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując