Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
2862
09.08.2010, 11:42
sandiegoo
napisał(a):
A z jakiej racji tvp pokazywalo mecz widzew - lech
Czyzby to co tydzien jakis mecz jeden bedzie pokazywalo tvp
Czy to jest tak jak w tamtym sezonie ze tylko 4 mecze na caly sezon
Niestety mnie to wkurzyło bo dalej pokazują 4 mecze w sezonie a puszczają jakieś ścierwo.Powinny być mecze Wisła-Lech,Wisła-Legia,Wisła-Cracovia i Wisła Polonia Wa-wa
czera84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czera84
Znajdź inne posty napisane przez czera84