Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2862
Stary 09.08.2010, 11:42
sandiegoo napisał(a):Wyświetl post
A z jakiej racji tvp pokazywalo mecz widzew - lech Czyzby to co tydzien jakis mecz jeden bedzie pokazywalo tvp Czy to jest tak jak w tamtym sezonie ze tylko 4 mecze na caly sezon
Niestety mnie to wkurzyło bo dalej pokazują 4 mecze w sezonie a puszczają jakieś ścierwo.Powinny być mecze Wisła-Lech,Wisła-Legia,Wisła-Cracovia i Wisła Polonia Wa-wa
Odpowiedz cytując