Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sandiegoo
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
2861
09.08.2010, 11:37
A z jakiej racji tvp pokazywalo mecz widzew - lech
Czyzby to co tydzien jakis mecz jeden bedzie pokazywalo tvp
Czy to jest tak jak w tamtym sezonie ze tylko 4 mecze na caly sezon
sandiegoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandiegoo
Znajdź inne posty napisane przez sandiegoo