Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
518
09.08.2010, 11:36
no tak, ale gdyby nie Skorża, to Kosa by nie grał. Wszystko zależy od trenera..
dobra gra = trener - ok, więc niech przyjdzie taki, kto to zrobi. Nie chodzi już o nazwisko, ważne żeby taki był.
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
ostach1906aka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostach1906aka
Znajdź inne posty napisane przez ostach1906aka