Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 09.08.2010, 11:36
no tak, ale gdyby nie Skorża, to Kosa by nie grał. Wszystko zależy od trenera..
dobra gra = trener - ok, więc niech przyjdzie taki, kto to zrobi. Nie chodzi już o nazwisko, ważne żeby taki był.
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'