Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
644
09.08.2010, 11:31
Zamiast wziąć się do roboty i ruszyć dupy, żeby rzygać ze zmęczenia, żeby chociaż zdobyć to Mistrzostwo, to taki Brożek narzeka, że się spocił - DRAMAT.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
junior1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do junior1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez junior1906tsw