DeadOrAlive napisał(a):

Witam, mam pytanie.
Jak dojechać z Borku Fałęckiego do Muzeum Lotnictwa ?
I kolejne pytania, czy mógłby mi ktoś podać rozkład nocnych autobusów miejskich, bardzo mi się to przyda, bo jadę 20 sierpnia na Coke live i chciałbym jakoś się wrócić do Borku z powrotem później. Pozdrawiam
|
Z Borku 8, pod Bagatelą przesiadka na 4 albo 15, albo z Borku 19 pod dworzec i tam przesiadka na 4, 10 albo 15 albo z Borku 22 i pod Hala Targową przesiadka w 9. Wysiadasz w każdym wypadku na Wieczystej albo AWFie i kawałeczek musisz podejść.
http://rozklady.mpk.krakow.pl/