Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13532
Stary 09.08.2010, 11:09
Ludzie po co wam gwiazdy takie czy owakie na otwarcie .Nie lepiej za te kilkaset tysięcy zrobic porzadną elewacje? Przez parę godzin ludzie poskaczą a potem przez wiele lat będziemy straszyć tymi odrapanymi i pełnymi zacieków szarymi betonowymi kolumnami.Dajcie spokój.
Niech nie opowiadaja głupot że bedą czyścić ten beton bo to mydlenie oczu ze parę m-cy bedzie to samo - kto był pod stadionem to wie jak to przy wschodniej wygląda.Wiocha i tyle.Mam nadzieję że Basałaj ma oczy i obierze stadion po wykonaniu elewacji albo zawrze w umowie odpisy z tytuły wykończenia jej przez SSA).
Odpowiedz cytując