Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33160
Stary 09.08.2010, 10:50
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nie jest to za dobre rozwiązanie z tym rocznym kontraktem. Jak nie będzie szło, to Chavez też nie da z siebie więcej, by ten stan rzeczy zmienić. Będzie wiedział, że i tak odejdzie, więc solidarności z klubem żadnej.
Trzeba od razu się dogadać z tym jego przyszłym klubem, żeby nie musiał wracać. Wtedy to będzie miało ręce i nogi. Jaki jest sens po roku oddawać obrońcę. Znowu zamieszanie i szukanie Bunozów po Bałkanach nas czeka ?
to jest Wisła, czyli klub któremu dużo brakuje do miana profesjonalnego klubu... jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?
Odpowiedz cytując