Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#959
Stary 09.08.2010, 10:47
Dean napisał(a):Wyświetl post
Oj tak nastrzelali się. A szanowna Ekstraklasa obiecywała, że "te nowe piłki spowodują, iż będzie padać co raz to więcej bramek, bo o to chodzi przecież w piłce nożnej". Haha
A to "szanownej Ekstraklasy" wina, że Boguski nie umie przyjąć piłki w biegu? A Krivets prosto kopnąć w stronę bramki? Albo, że mistrz i vicemistrz kraju stworzyli łącznie może ze 2-3 składne akcje, mimo grania z, z całym szacunkiem, średniakami ligowymi i mimo bycia już w "rytmie meczowym" z racji pucharów europejskich?

Piłka to tylko element układanki... U nas od lat padało mało goli - ale to głównie z powodu właśnie miernot w ofensywie. Którym każda piłka - od szkolnej biedronki do jabulani - zwyczajnie przeszkadza.
Odpowiedz cytując