orzeu napisał(a):

ITI znowu wydaje wojne kibicom tym razem majac juz po swojej stronie jakes 20 tysiecy piknikow. I wywali was bez cackania sie bo beda miec to co chcieli czyli pelny stadion.
Jestescie na straconej pozycji i szczerze to nie widze szans na to zeby kibice przyjeli takie reguly gry, tzn. nieustanna samokontrola zeby ne dac iti pretekstu. To sie musi skonczyc ponownym konfliktem. Najpozniej do 2012 roku. Warunkiem jest w miare pelny stadion z wyrobiona publika i sukces pilkarski, mistrzostwo albo pare dobrych wystepow pucharowych.
|
Te prorok daj jakieś typy na meczyki lepiej, albo numery totka.

Się zobaczy, ale czarnowidzenie niektórych jest... hmm jak by to nazwać .. ciekawe?