carpenter napisał(a):

|
RAF ciężko jest oceniać czyjąś inteligencję nie znając wszystkich faktów. Generalnie z Boguskim problem jest taki, że od momentu kontuzji, chłopak ma blokadę psychiczną. Odstawienie go na bok teraz mogłoby oznaczać koniec jego kariery.
|
No to albo staramy się wystawić mocny skład, albo dajemy mu się "odblokować". Problem jest w tym, że raz - Boguski się odblokwouje już kilka miesięcy i chwilę stuknie rok, a dwa, że od jakiegoś czasu gramy w 10 na 12 jak on jest na boisku.
To bardzo fajny piłkarz, ale nie stać nas na to żeby przebywał na boisku. Brakuje mu czucia piłki? To niech go zdobywa tam gdzie jego kiksy i w efekcie wynik meczu nie maja kompletnie żadnego znaczenia - czyli na treningu i grając w ME.