Wyświetl pojedynczy post
AL_PB
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków, Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 09.08.2010, 09:37
Oj tam, ja w przemyśle gier zatrzymałem się kilka lat temu w miejscu i ani drgnę ;P Dlatego Xpudło i PS3 nazywam n-genami ;P A sam pocinam na PS2, a niedawno odnalazłem stare PSX w garażu i od razu zacząłem je okupować

No i polecam zakup PS2 W dobrym stanie na alledrogo znajdziesz za 150zł z calym kompletem, a dobre gry mozna znaleźć na tym samym portalu nawet za 5-10zł
Odpowiedz cytując